pivoSlužbu tento týden má Ricci, Jenny, Dáša pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2630
mod_vvisit_counterVčera3543
mod_vvisit_counterTento týden10175
mod_vvisit_counterMinulý týden22682
mod_vvisit_counterTento měsíc45799
mod_vvisit_counterMinulý měsíc68125
mod_vvisit_counterVše4299539
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Povinné vítězství v České Třebové

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

V sobotu 29. 2. 2020 nás čekal zápas s naším asi nejméně oblíbeným soupeřem z nedaleké České Třebové.

Někdo by zápasy mohl považovat za derby, ale my nikdy nevíme, jestli proti nám budou stát hráči Sokol Česká Třebová II nebo Ostravy, jak jsme se o tom už několikrát přesvědčili. Jelikož ale tento model není proti pravidlům, nezbývalo nám tedy nic jiného, než se poprat o body přímo na hřišti.

Začátek prvního zápasu byl naplánován na 9:00. Při vstupu do haly jsme zjistili, že tentokrát se opravdu utkáme s hráči České Třebové. Aktuální postavení soupeře v tabulce krajského přeboru mužů I. třídy nejspíše posily netáhne. Utkání se odvíjelo v předpokládaném scénáři. Soupeře jsme zatlačili na servisu a ten následně chyboval na příjmu. Naše připravená obrana si poradila s útoky, které byly z nouze nebo hůře připraveny díky špatnému příjmu. Po hodině bylo hotovo a my se mohli radovat ze získaných tří bodů do tabulky po výhře 3:0 na sety.

Čas oběda byl ještě daleko, a tak jsme vyrazili do místní kavárny, kde nás čekalo milé přivítání. Plzeň byla nachlazená a něco k nakousnutí se také našlo. Po dvou hodinách sdělování dojmů, jsme se opět odebrali do místní haly.

Motivace do druhého zápasu se hledala těžko. Zápas se odehrával v „turnajovém“ tempu a díky našemu podcenění si soupeř vybudoval v prvním setu náskok, který se nám už nepodařilo stáhnout. Díky kompletně zlepšené hře se nám povedlo získat rozdílem třídy set druhý a následně v koncovkách setu třetí a čtvrtého jsme vybojovali druhý zápas v náš prospěch v poměru 3:1 na sety.

Děkujeme fanouškům, kteří si našli cestu do České Třebové a zároveň bychom chtěli všechny pozvat na nadcházející zápasy proti zatím suverénnímu týmu Pardubic. Utkání prvního týmu s druhým se uskuteční v sobotu 7. 3. 2020 od 10:00 a 13:00 v hale SOŠ a SOU Lanškroun.

Výsledky zápasů Sokol Česká Třebová II X VK Lanškroun 0:3 (-11,-20,-18) a 1:3 (21,-10,-22,-22).

Sestava: Dominik S., Filip J., Polášek I., Jakub P., Jindřich Ch., Lukáš M., Michal R., Petr M., Stanislav M., Vladimír Č.

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny