pivoSlužbu tento týden má Ricci, Jenny, Dáša pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2605
mod_vvisit_counterVčera3543
mod_vvisit_counterTento týden10150
mod_vvisit_counterMinulý týden22682
mod_vvisit_counterTento měsíc45774
mod_vvisit_counterMinulý měsíc68125
mod_vvisit_counterVše4299514
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Lanškroun x Tatran Střešovice

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

V neděli 1.3. jsme odehrály dva velmi náročné zápasy s Tatranem Střešovice na domácí půdě. Se soupeřkami jsme již hrály, a tak jsme věděly, co od nich očekávat a řádně jsme se na to připravily. 

Do prvního zápasu jsme se snažily jít s chutí a touhou po vítězství. První set nám pěkně sedl, hrály jsme, jak nejlíp jsme uměly a odmakaly jsme každý balón. Druhy set jsme vytvořily několik nevynucených chyb a set jsme prohrály. Do třetího setu jsme šly s tím, že přestaneme dělat chyby, což se i splnilo a třetí set byl náš. Doufaly jsme, že čtvrtý set pro nás bude poslední, ale bohužel. Štěstí se k nám otočilo zády a koncovku jsme o pouhé dva body prohrály. Následoval poslední set, který se nám také moc nevydařil. I přes pár slziček jsme ale držely hlavy nahoře a snažily se připravit co nejlépe do druhého zápasu. 


Přišel druhý zápas a do něj nastoupily zcela nové a vysmáté holky! Věděly jsme, že tento zápas musíme vypustit duše z těla a dát do toho všechno, protože to byla možnost být zase o krok blíž k extralize juniorek. Bojovaly jsme o každý balón a nic nenechaly náhodě. Všechny sety jsme s úsměvem na tváři hravě zvládly, a tak si zapsali krásné 4 body a vybojovaly si první místo tabulky! 

La x Tatran Střešovice 2:3, 3:0

OBROSVKÉ DÍKY patří našim trenérům a také fanouškům! Děkujeme za každého z vás, kdo nás přišel podpořit a doufáme, že se příští víkend, na domácí půdě tentokrát se Zlínem, zase uvidíme! Budeme vás potřebovat! 

Sestrava: Chládková, Józová, Janků, Kulhánková, Tylšarová, Vinterová, Podhorná, Žerníčková, Martincová, Minaschková, Kolářová 

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Juniorky

juniorky-soupiska-mala-2019-2020

Výsledky Juniorky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017