pivoSlužbu tento týden má Ricci, Jenny, Dáša pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2583
mod_vvisit_counterVčera3543
mod_vvisit_counterTento týden10128
mod_vvisit_counterMinulý týden22682
mod_vvisit_counterTento měsíc45752
mod_vvisit_counterMinulý měsíc68125
mod_vvisit_counterVše4299492
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Potopa se nekoná

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Zdravím všechny příznivce volejbalu a toho lanškrounského zvláště. Předposlední únorový víkend jsme strávili příjemnou volejbalovou sobotu s týmem z nedalekého Rybníku. Zápas to byl o to důležitější, že do té doby rybničtí soci zaujímali námi vytoužený druhý flek v tabulce. Proto jest oč se rvát.

Tuto rivalitu vycítili i lanškrounští fanoušci a na tribuny dorazili v hojném počtu. První set: „bum, prásk a eeelej“. A je hotovo! Sebevědomí výkon podpořený zejména kvalitním servisem sráží soupeře na kolena. Skauti z italské A1 už si pomalu zapisují nominace pro nadcházející sezónu. Když v tom někdo na lavičce prohlásí: „Tohle nám krásně vyšlo. Dejte pozor, příští set už nemůže být tak lehký.“ Také se tak stalo. Probíhalo to podobně jako set předchozí s tím rozdílem, že se radovali hosté. Třetí sadou se už oba týmy vymanily z počátečního oparu a začaly předvádět svůj standard. Střídavě oblačno prohráváme třetí set a na oplátku si bereme ten čtvrtý. V pátém setu máme vetší chuť si urvat vítězství a zápas si bereme na svou stranu.

V pauze jsme rozhodně neskórovali tak sebejistě jako rybničtí. Podařilo se jim totiž donutit paní z kantýny, aby doplnila velkou zásobu piv, kterou stihli vysát jak banda netopýrů obrovského vola.

Po naší týmové poradě se plni očekávání vracíme do haly absolvovat druhý zápas. Tak jako soupeř volíme stejnou taktiku a nastupujeme ve značně pozměněné sestavě. Tento tah zvládáme o něco lépe a první set vyhráváme. U toho druhého se začínáme prát s útokem a vypadá to, že nám docházejí síly. Přesto provedeme pár logických kroků, které vedou k celkovému vítězství v zápase bez ztráty jediného bodu. Jeden byl mohl říct, že jsme to udělali způsobem: „nadechnout – potopit“.

Suma sumárum si z těchto zápasů odnášíme 5 z možných 6 bodů. Za nás skvělý výsledek, který nás posouvá na průběžné druhé místo v tabulce. Děkujeme všem, kteří s námi tuto volejbalovou událost prožili a výrazně přispěli k našemu úspěchu. Volejbalu třikrát „zdar“.

VK Lanškroun - SK Rybník 3:2 (11,-12,-22,21,12)

VK Lanškroun - SK Rybník 3:1 (22,-17,18,18)

Sestava: Dominik (2x), Ivo, Jakub, Jiří (2x), Lukáš, Michal, Petr, Stanislav a Vladimír.

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny