pivoSlužbu tento týden má Jirka Svatoň a Pavel Martinec pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1783
mod_vvisit_counterVčera3620
mod_vvisit_counterTento týden1783
mod_vvisit_counterMinulý týden26272
mod_vvisit_counterTento měsíc9294
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101176
mod_vvisit_counterVše4364210
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Víkend v Karlových Varech

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Již v pátek 23.11. v poledních hodinách jsme vyrazili na Český pohár juniorek a kadetek, jehož pořadatelství se zhostily Karlovy Vary. Čekala nás předlouhá šestihodinová cesta vlakem, která začala hned dvacetiminutovým zpožděním v Lanškrouně. Ale to nám dobrou náladu samozřejmě nemohlo zkazit, protože řada z nás jela do Karlových Varů poprvé.

Odehrálo se 1. kolo Českého poháru a my se ocitli v jeho druhé osmičce, což představuje 16 top týmů ČR. V říjnu se odehrála kvalifikace, kterou odehrály naše juniorky, tímto jim děkujeme. Vybojovaly pro nás (tedy kadetky), tak jak bylo uvedeno výše druhou osmičku.

Čekala nás družstva z různých koutů naší republiky, pro nás většinou neznámá, tak jsme nevěděli, co očekávat.

V sobotu jsme nastoupily proti prvním soupeřkám a tím byla děvčata z  Rychnova nad Kněžnou. Soupeřky nás hned v úvodu zaskočily a to hlavně vynikající a bezchybnou hrou v poli a pro nás bylo velmi obtížné "položit" balón. První set pro nás skončil prohrou, ve druhém setu jsme se již lépe sehrály, ale ani náš zlepšený výkon na soupeřky nestačil a zápas prohráváme.

Další sobotní zápasy jsme odehrály s Hradcem Králové a Benešovem. Holky podaly opravdu skvělý výkon, dařilo se nám na smeči, hra v poli byla též nad očekávání, jediné co by se dalo vytknout byla sousta zkažených servisů. Ale sobotní den jsme zakončili dvěma výhrami a se skvělým příslibem dobrého výsledku jsme uléhali do hotelových postelí. Samozřejmě nesmím opomenout -  po výborné pizze a po procházce Karlovarskými kolonádami.

V neděli nás ale čekaly soupeřky umístěné po první dni na předních příčkách, ale to nás nezaskočilo a směle jsme se vrhly do prvního zápasu proti domácím Karlovým Varům. Opět skvěle odvedená práce a pro nás zisk tří bodů.

Po pár minutách přestávky už jsme pelášily opět na kurt k utkání s Nymburkem. První set prohráváme, i když s těsným rozdílem. Ve druhém zlepšujeme všechny herní činnosti a to nám přináší zasloužené vítězství. A je tu tiebreak. Začátek "zaspíme" a ejhle stav 2:8 nevěstí nic dobrého, ale holky zabraly, povzbuzovaly se a hlavně už hrály skvěle bez chyb a najednou byl stav srovnán. Což už se ale nedá říci o koncovce, kde jsme zkazily tři servisy za sebou a bohužel to rozhodlo, že jsme si z tohoto zápasu odnesly pouze jeden bod.

Dalším soupeřem KCM Vysočina. Velmi kvalitní soupeřky. První set prohráváme docela s jasným rozdílem, ale ve druhém mobilizujeme zbývající síly a držíme se soupeřkami vyrovnaný krok. ale bohužel i tento set prohráváme, byť s nejtěsnějším výsledkem.

Zakončením herního víkendu byl zápas s Mělníkem. S chutí hrát, povzbuzováním se a hlavně dobrou hrou vyhráváme celkem hladce oba sety.

A co s výsledků vyplynulo? 4. místo ve druhé osmičce, což je pro nás velký úspěch. Děvčatům děkujeme za odvedenou hru a přístí kolo v prosinci opět ve druhé osmičce a opět daleko v Děčíně.

 

Výsledky:

La - Rychnov nad Kněžnou        0:2 (-14. -19)

La - Hradec Králové                    2:1 (-21, 15, 10)

La - Benešov                                2:0 (14, 15)

La - Karlovy Vary                           2:0 (15,11)

La - Nymburk                                1:2 (-20, 17, -12)

La - Vysočina                                0:2 (-15, -24)

La - Mělník                                     2:0 (17, 15)

 

Sestava: Áďa Martincová, Sabča Šilarová, Bára Kačerovská, Maky Pavlasová, Mája Klabanová, Terka Kolářová, Natka Jánská, Natka Gildainová, Verča Tylšarová a Simča Habigerová

       

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Kadetky

kadetky-soupiska-mala-2018-2019

Výsledky Kadetky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017