Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1787
mod_vvisit_counterVčera3153
mod_vvisit_counterTento týden16176
mod_vvisit_counterMinulý týden23649
mod_vvisit_counterTento měsíc79427
mod_vvisit_counterMinulý měsíc109335
mod_vvisit_counterVše3770099
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Domácí zápas na zemědělce (x Hlinsko)

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

 

V sobotu (2.11.) jsme si to rozdali s mančaftem z Hlinska. Zápas jsme odehráli v hale na zemědělce, v čem jsme v počátku cítili svou výhodu, protože je tam nízký strop a tamní prostředí už známe. Doufali jsme, že se těmto podmínkám přizpůsobíme lépe než soupeř.

To se ale nestalo. V prvním utkání jsme to byli my, kdo měl se stísněnými podmínkami na zemědělce problém a několikrát se nám podařilo odehrát míč do stropu. Ze svého pohledu jsem viděl, že jsme byli v prvním zápase dost rozhození a nehráli jsme svou hru. Ve hře na síti jsme nebyli horším týmem, ale Hlinsko dobře přijímalo, z čehož si tvořilo dobrou východní pozici pro útok ze všech pozic. Zejména útok ze středu byl v jejich podání téměř stoprocentní. Servis měl soupeř také slušný a oproti nám ho kazil méně. První zápas tedy skončil v náš neprospěch 0:3.

Do druhého zápasu jsme se posilnili skvělým trhaným hovězím, které pro nás Peťan připravil a byli jsme odhodlaní urvat z druhého zápasu (nejlépe 3) body. Hned v úvodním setu jsme se dostali do trháku a celý druhý zápas se už nic dramatického nedělo. Jako by z nás bylo úplně jiné mužstvo, dařilo se nám ve všech herních činnostech a za 45 minut bylo hotovo. Všechny tři sety probíhali podle podobného scénáře a poslední jsme vyhráli dokonce rozdílem 25:12. Rozdíl obou zápasů je markantní a dalo by se říct, že náš výkon byl v sobotu hodně nestabilní, naproti tomu nejstabilnější výkon podal náš nový ženáč v týmu – Kuba.

Na zápase s Hlinskem vidím i přes jednu porážku spíše pozitiva. Všichni hráči dostali prostor na hřišti, a i když jsme nebyli v plné sestavě, v druhém zápase jsme si dokázali, že umíme hrát pěkný a precizní volejbal, na který, pevně doufám, navážeme v dalším zápase s Rybníkem 9.11. Po tomto víkendu jsme spadli na průběžné 3. místo.

Sestava: Stanley, Stašák, Jozič, Jirka Roubal ml., Čába, Rybář, Kuba, Pítrs, Ivoš

VK Lanškroun    -             SKO Hlinsko                      0:3 (-19,-17,-23)

VK Lanškroun    -             SKO Hlinsko                      3:0 (15,15,12)

Děkujeme fanouškům, kteří na nás dorazili a rádi vás uvidíme na příštím domácím zápase 16.11. již na Střelnici, kde se utkáme s týmem Sokol Česká Třebová II.

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny