Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1716
mod_vvisit_counterVčera3153
mod_vvisit_counterTento týden16105
mod_vvisit_counterMinulý týden23649
mod_vvisit_counterTento měsíc79356
mod_vvisit_counterMinulý měsíc109335
mod_vvisit_counterVše3770028
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

VK Lanškroun - VK Litomyšl

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 4.33)

VK Lanškroun x VK Litomyšl

7. kolo = 2:3 (-20,22,19,-29,-7)

8. kolo = 0:3 (-21,-19,-23)

 

V neděli 03.11.2019 jsme nastoupily opět na hale v Tatenicích k dalšímu domácímu zápasu. Bohužel jsme tentokrát zjistily, že pokaždé není posvícení a musely se srovnat s prvním zápasem bez bodového zisku letošní sezóny. 

   Tentokrát jsme na "domácí" půdě v Tatenicích přivítaly družstvo z Litomyšle. A opět začínáme jako již tradičně v letošní sezóně. První set těsně prohráváme se skóre 20:25. Jsme na to již zvyklé a vlastně nás to ani nijak nerozhodí. Druhý a třetí set naopak jako většinou vyhráváme 25:22 a 25:19. Pak přichází zlomový bod, kterým je set 4. Začínáme velmi dobře, vedeme a to znatelně. Bohužel pak přichází opět naše tradiční koncovka čtvrtého "vyhraného" setu. Skoro to začíná vypadat, že se bojíme odnést si ze zápasu tři body :). Na konci čtvrtého setu si každá z nás vybere několik osobních nevynucených chyb, které jsou proloženy "šťastnými" balóny pro soupeře (prasátka na podání, sporné míče, atd.). Nakonec tak dovedeme set do vyhrocené koncovky a boj je to opravdu dlouhý. Bohužel tento set prohráváme 29:31. Jde se opět na tie-break. Jak víme již z minulosti nejedná se o naši silnou stránku. Pátý set je velmi krátký a tak může být každá chyba fatální, prohráváme 7:15. Z prvního zápasu si tedy opět odnášíme pouze jeden bod. 

   Po pauze se začínáme chystat k zápasu druhému. Možná je to tím, že to "zase" nevyšlo, možná je to únavou, ale od začátku je znát na hřišti jistá skleslost. Přesto, ale bojujeme a chceme vyhrát. První set prohráváme, to nás nevykolejí, scénář se totiž znovu opakuje :), i když je to jen velmi těsně 21:25. Co ovšem znatelně pošmodrchá náladu v týmu je set druhý, ve které nedosáhneme ani takového bodového zisku jako v prvním a prohrajeme ho 19:25. Je tedy jasné, že pokud budeme chtít za zápasu urvat nějaké body musíme jít opět do pětisetové bitvy. I přes to, že toho mají všichni jak se říká "plné zuby" a nejraději by se viděly už v šatně. Nepřestáváme bojovat ani za stavu 0:2 na sety. Ve třetím setu se opět rveme jak jen to jde. Bohužel to tentokrát prostě nestačí a prohráváme nejtěsnějším možným rozdílem 23:25. Zápas končí. Je to letošní sezónu poprvé, co si neodneseme ze zápasu žádné body. Je vidět, že jsou všichni zklamaní, první bezbodová prohra v sezóně je vždycky nejtěžší. I přes to že druhý zápas nebyl bodový, nebyl ani odevzdaný a soupeřky se musely snažit do poslední chvíle. Za pár měsíců tu máme odvetu a věřím, že se opět nedáme jen tak. 

   Moc děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit. Zveme Vás na příští zápas, který se bude konat opět na domácí půdě a tentokrát doslova. I když se nám na hale v Tatenicích moc líbilo a velmi nás potěšilo, že nás chodili podporovat i místní od příštího zápasu se opět přesouváme do haly Na Střelnici. Budeme se na Vás těšit již tuto neděli 10.11., kdy přivítáme družstvo z Pardubic.

 

Sestava: Eliška Jelínková (U), Nikola Šebrlová (U), Žaneta Matějková (S), Linda Leová (S), Kristýna Míková (S), Pavla Totušková (B), Kateřina Matějková (B), Adéla Horáčková (B), Veronika Svatoňová (L), Sabina Roubalová (N).

 

alt

 

 

alt

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny