pivoSlužbu tento týden má Jenda Svatoň a Standa Musil pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes828
mod_vvisit_counterVčera2273
mod_vvisit_counterTento týden12262
mod_vvisit_counterMinulý týden22827
mod_vvisit_counterTento měsíc96262
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101182
mod_vvisit_counterVše4178553
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Sedm statečných

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Název není odvozen z nějaké akční „Marvelovky“ či „Westernovky“ od Antoinea Fuqua, ale opravdu nás do dalekých Chvaletic odjíždí takto po skromnu. Souběh s ženami značí, že si tu nějakou dobu pobudeme, proto i motivace urvat nějaké bodíky proti takto silnému soupeři je poněkud větší než obvykle.

Při rozvičování zjišťujeme, že i tým z Chvaletic musí nastoupit v trochu improvizované sestavě a svého nahravače nahradit někým z pole. Tento fakt nám trochu zvedá sebevědomí a nastupujeme v této, pro nás také trochu improvizované sestavě – blokaři: Rybář s Lukešem, účko Čába, náhra Stanley, smeč Stašák a premiérově na této pozici Jozič a libero stálice Peťan. I přes fakt, že nemáme nikoho na střídání a možnost si „odpočinout“ neexistuje, naši hráči předvádí poměrně jistou hru a i přes drobné výkyvy zdárně zakončujeme vítězstvím ve 3 setech. Přestávka mezi zápasy je delší než obvykle a proto si můžeme s klidným svědomím zaslouženě dopřát párek a pívo v místním občerstvení. Do druhého zápasu se soupeřům do hry vrací nahrávač a najednou to je jiné mužstvo, než v prvním zápase. Tento set prohráváme celkem jednoznačně, ale i přes zvyšující se únavu a utržené bolístky( chvílemi to vypadalo, jako kdyby hrál tým samých hypochondrů, no jak se říká, přibývající věk a kila nezastavíš) hlavy nevěšíme a s pokorou a elánem vstupujeme do setu dalšího. Možná nám i pomáhá pověstné „Urešovo prohrábnutí“ a předvedená hra je takřka bezchybná. Nejúspěšnější blokařské vystoupení, jaké jsme snad kdy předvedli (průměrně cca 10 bodových bloků za set) a především týmový výkon zajišťují celkové vítězství našich borců poměrem 3:1. Následuje rychlá sprcha, jelikož po konci zápasu na výsledkové tabuli svítí čas 17:00 a my to máme ještě nějaké dvě hodinky domů. Odměnou za zisk plných 6ti bodů byla zastávka v Mekáči na nějakou tu kalorickou bombu a tím pro nás tento úspěšný „výlet“ končí. V dalším kole u nás (v náhradní hale v Tatenicích) přivítáme staré známé borce z Hlinska konkrétně 2.11. a tímto bychom vás všechny chtěli pozvat na zajímavý špíl.

Energetik Chvaletice – VK Lanškroun     0:3 (-16, -20, -15)
                                                                              1:3 (18, -18, -16, -14)

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny