pivoSlužbu tento týden má Jenda Svatoň a Standa Musil pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes973
mod_vvisit_counterVčera2273
mod_vvisit_counterTento týden12407
mod_vvisit_counterMinulý týden22827
mod_vvisit_counterTento měsíc96407
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101182
mod_vvisit_counterVše4178698
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Ženy A: VK Lanškroun x TJ Svitavy B

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 7, průměr je 5.00)

VK Lanškroun x TJ Svitavy B

3. kolo - 3:1 (19,-26,20,16)

4. kolo - 3:0 (25,24,18)

   V neděli 20.10.2019 se odehrál první "domácí" zápas Lanškrounských žen. Zápas se hrál v náhradní hale v Tatenicích a Lanškrounské volejbalisty zde přivítaly hráčky z nedalekých Svitav. 

   Holky ze Svitav přijíždějí pro nás v nové a poněkud omlazené sestavě, a tak nevíme co od zápasu přesně čekat. Hned od prvního setu je jasné, že půjde o hodně vyrovnaný boj. První set dopadá ve prospěch Lanškrouna, druhý naopak ve prospěch Svitav. Třetí set je ještě poněkud vypjatý a končí za skóre 25:20, pro Lanškroun. V setu čtvrtém a zároveň i posledním se nám opravdu výborně začne dařit na podání a tím také odrazit nápor soupeřek, které v závěru setu malinko polevují a Lanškroun tak vyhrává nejvyšším bodovým rozdílem tohoto dvojzápasu 25:16. Jde se do šaten a za hodinu začínáme znovu. 

   K druhému zápasu nastupujeme ve 12:45 a vypadá to na stejný scénář. První dva sety jsou doslova infarktové a rozhoduje se vždy až v úplné koncovce. oba nakonec dopadnou v náš prospěch 27:25 a 26:24. Holky ze Svitav nám ukazují svou sílu především na podání. kazí ho úplně minimálně a zároveň se rozhodně nejedná jen o pouhé zahájení hry. v několika setech se jim právě díky podání podaří stáhnou náš pracně vytvořený náskok. I poslední set druhého zápasu nakonec vyhráváme, tentokrát je skóre 25:18. 

   Z prvního domácího utkání si tedy odnášíme plný počet bodů :). V tabulce tak momentálně zaujímáme 3.místo s 9 body. Děkujeme moc fanouškům, kteří nás přišli podpořit a Ivě Podhorné za výbornou buchtu, zapisování a fandění :).

 

Sestava: Veronika Svatoňová (L), Nikola Šebrlová (U), Eliška Jelínková (U,B), Adéla Horáčková (B), Kateřina Matějková (B), Markéta Jelínková (S), Linda Leová (S), Žaneta Matějková (S), Sabina Roubalová (N). 

 

alt

 

alt

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny