pivoSlužbu tento týden má Jenda Svatoň a Standa Musil pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes973
mod_vvisit_counterVčera2273
mod_vvisit_counterTento týden12407
mod_vvisit_counterMinulý týden22827
mod_vvisit_counterTento měsíc96407
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101182
mod_vvisit_counterVše4178698
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Sezóna žen 2019/2020 zahájena

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

V sobotu 12.10.2019 se tým žen vydal na první zahajovací utkání letošní sezóny. Jako je tomu již tradičně sezónu jsme opět zahajovaly s nelehkým soupeřem z Dolního Újezdu. 

   Holky z Újezdu jsou každoročně na špičce tabulky a tak není žádným překvapením, že zde nikdo nedostane body zadarmo. Jinak tomu nebylo ani letos. Nutno podotknout, že co se týká zápasů právě z Dolním Újezdem jde vždy o pěknou hru, ze které mají radost obě strany ať už je výsledek jakýkoli. 

   Letošní sezónu jsme zahájily hned celkem ostře :). Po nástupu na palubovku se nám opravdu dařilo na všech postech a tak jsme se brzy ujaly vedení 2:0. Ve třetím setu jsme bohužel zaváhaly a daly tak soupeřkám šanci se rozehrát, což se také stalo. Naše nepozornost a chyby v setu třetím nás tak dovedly až do setu pátého. V posledním a zkráceném setu se ale nakonec ujímáme vedení a porážíme tedy Dolní Újezd 3:2. Do šatny odcházíme se ziskem prvních letošních bodů :). 

   Druhý zápas se nese v podobném duchu. Opět nastupujeme a daří se, opět vedeme 2:0. Tentokrát se však na prohře dalších setů nepodepisují až tak naše vlastní chyby, jako únava. Předchozí pětisetový boj začíná být znát. Únava a nejrůznější bolístky nabývají na síle s každým dalším míčem. Přesto nedáváme soupeřkám nic zadarmo a bojujeme až do posledního bodu. V pátém setu nakonec obdržíme porážku 2:3 a tak trochu si s holkama z Újezdu vyměníme pozice z prvního utkání. 

   Po zápasech je únava znát na obou stranách, ale všichni se shodneme, že jsme si krásně zahrály a body byly spravedlivě rozděleny. Start do nové sezóny se nám tedy daří a doufáme, že se nám podaří stejně kvalitně odehrát i zápasy následující. Další zápas hrajeme již tuto neděli (20.10.) v náhradní hale v Tatenicích. Budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit. 

 

Sestava: Adéla Horáčková (B), Jana Drozdová (B,S), Pavla Totušková (B), Markéta Jelínková (S), Linda Leová (S), Eliška Jelínková (U), Žaneta Matějková (L), Sabina Roubalová (N).

alt

 

alt

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny