Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1878
mod_vvisit_counterVčera3153
mod_vvisit_counterTento týden16267
mod_vvisit_counterMinulý týden23649
mod_vvisit_counterTento měsíc79518
mod_vvisit_counterMinulý měsíc109335
mod_vvisit_counterVše3770190
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Pár slov před začátkem sezóny...

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

 

ŽENY “A” tuto sobotu zahájí sezónu...

 

Prvními zápasy v Dolním Újezdu zahajujeme v sobotu 12. 10. 2019 sezónu 2019/2020, která bude hned o čtyři dvojzápasy kratší než sezóna předešlá. Oproti minulému roku chybí v tabulce Choceň  a Česká Třebová a celkem se tedy utkáme se 7 týmy - Chvaletice, Sokol a USK Pardubice, Svitavy, Dolní Újezd, Litomyšl a Moravská Třebová. 

 

Jako mnoho předešlých sezón i tuto sezónu se potýkáme s nedostatkem hráček, zraněními a mateřskými povinnostmi, ale jako každou sezónu se s těmito úskalími určitě zdárně popereme. Naším cílem je se v soutěži udržet, což nám značně ulehčil počet přihlášených týmu, ale určitě bychom chtěly odehrát lepší sezónu, než byla ta předešlá. 

 

Můžeme se sice pyšnit soupiskou o 21 hráčkách, ale nebudeme si mazat med kolem... Účast na zápasech se tomutu číslu nepřebližuje ani zdaleka :-) 

 

Soupiska pro letošní sezónu je následující: Drozdová Jana, Horáčková Adéla, Jelínková Eliška, Jelínková Markéta, Leová Linda, Míková Kristýna, Podhorná Iva, Roubalová Sabina, Rybaříková Kateřina, Svatoňová Veronika, Šebrlová Nikola, Totušková Pavla, Matějková Žaneta, Přibylová Blanka + výpomoc z řad juniorek: Jozová Tereza, Pavlasová Petra, Zajíčková Adéla, Minaschková Natálie, Michaela Janků, Kulhánková Nikola a Chládková Aneta

 

Držte nám palce, ať se nám sezóna vydaří!

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny