pivoSlužbu tento týden má Jenda Svatoň a Standa Musil pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1088
mod_vvisit_counterVčera2273
mod_vvisit_counterTento týden12522
mod_vvisit_counterMinulý týden22827
mod_vvisit_counterTento měsíc96522
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101182
mod_vvisit_counterVše4178813
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

První body v nové sezóně

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

 V sobotu 14.9., kdy se většina Lanškrouňáků vydala na Kopu, tak my se vydali do nedalekých Tatenic odehrát první zápasy sezóny.

 

Jeli jsme s našimi kadety odehrát I.ligu juniorů a byli jsme všichni moc zvědaví jak jsou na tom kluci po prázdninách a soustředění. Letní přípravu trenér zaměřil hlavně na nácvik tvrdšího podání a zrychlení hry.

 

Kdo by nevěděl proč jsme jeli do Tatenic, tak proto, že jediná hala v Lanškrouně kde se může odehrát vyšší soutěž ve volejbale je v rekonstrukci a bude minimálně do konce října... To, že volejbalisté již spoustu let (a bohužel stále marně) volají po hale, kterou Lanškroun jako město (snad jediné v širokém okolí) stále nemá a nemá je už ohraná písnička (hala Na Střelnici není v majetku města).

 

V 9.00 hod. se začali sjíždět hráči – naši „malí“ (16-14 letí) mikrobusem a autem s maminkami a naši soupeři, kteří přijeli svými osobními vozy :) - někteří.

 

Ještě, že trenér má rodinu, kterou volejbal baví a tak jsme byli schopni obsáhnout celý realizační tým a nenechali trenéra a kluky ve štychu : Jirka = trenér, Jirka = hráč, Ilona = asistent, Sabinka = zapisovatel... (a také babička = fanoušek).

 

A šlo se na to – zápas VO TJ Lanškroun x Sokol Šlapanice. Kluci vlítli do prvního setu natěšeni a zřejmě po prázdninách po vítězství i hladoví, protože hráli výborně. První set sice v koncovce prohráváme, ale jen o 2 body. Druhý už ale nenecháváme nic náhodě a soupeře porážíme se 17-kou. Třetí set se opět taháme, ale jsme to my kdo slaví vítězství a čtvrtým setem potvrzujeme naše vítězství celkové.

 

Lanškroun x Šlapanice 3:1 (-25, 17, 23, 22)

 

Po dohodě trenérů nečekáme až do 14.00 hod. a po malé svačince nastupují kluci už ve 12.30 hod. k druhému zápasu. První set je jako přes kopírák z prvního zápasu, ale potom už soupeři nedáme šanci a ostatní sety vyhráváme celkem jednoznačně.

 

Lanškroun x Šlapanice 3:1 (-25, 16, 13, 15)

 

Našim klukům patří velká pochvala za bojovnost – tentokrát hráli zase jako jeden velký tým a bylo radost se na ně dívat. Na palubovku tak trenér mohl postavit i naše benjamínky (st.žáky) – zahrát si ve 14-ti letech proti 19-letým – to není vůbec špatné :).

 

Sestava : Jířa Jehlička /N/, Jirka Roubal /S/, Béďa Smolák /B/, Táda Šebrle /S/, Lukáš Majer /U/, Maty Langer /L/, Radek Martinák /B/, Fíla Joza /U/, Ráďa Beneš /S/, Dan Waclaw /L/, Vojta Teichmann /B/

 

Trenér : Jirka Roubal st.

 

Děkujeme moc našim fanouškům, kteří za námi přijeli i do Tatenic a kluky podpořili.

 

Další náš juniorský zápas budeme hrát 28.9. v Tatenicích proti klukům z Drásova.

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Junioři

juniori-soupiska-mala-2018-2019