Cry Tento týden není žádná služba Cry

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes529
mod_vvisit_counterVčera1102
mod_vvisit_counterTento týden529
mod_vvisit_counterMinulý týden11909
mod_vvisit_counterTento měsíc64425
mod_vvisit_counterMinulý měsíc82507
mod_vvisit_counterVše4932639
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Poslední bitva vzplála, sláva vítězům, čest lanškrounským.

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 8, průměr je 5.00)

 

Jako poslední ze série druholigových vesmírných bitev bylo utkání s týmem Blue Volley Ostrava. Jedná se o manšaft nacházející se zhruba v polovině tabulky naší skupiny. Předtím, než vyrazila naše intergalaktická družina vstříc posledním bitvám, tak v rámci kalkulací (za které  by se nestyděl ani Stephen Hawking) jsme ještě cítili šanci na udržení osmé příčky ve skupině, a tedy možnost zachránit se před sestupem do černé díry.
V paralelním vesmíru totiž docházelo k souboji mezi klany Olomoucka a Nového Jičína. A právě novojičínští (znepřátelená rasa lanškrounských- pozn.red.) obsazovali námi vytoužené místo na útesu, ze kterého nešlo spadnout. S naší vesmírnou lodí jsme po Mléčné dráze dorazili až na cílovou planetu Ostrava. Naše výprava byla poměrně překvapena hustou atmosférou prostředí, smogem a všudypřítomným popraškem černé barvy. Ano, i v rámci bitev jsme měli černé ruce, jak kdybychom chtěli noci ukrást tmu. Do prvního soupolení vlétáme lépe,  než soupeř a daří se nám získat první set, jak mávnutím světelného meče. Po celou dobu zápasů se trochu pereme s nízkou výškou bitevní haly a v některých případech chybujeme. Přesto přeléváním vah se dostáváme až do tiebreaku, který i přes nadšení
ostravských vyhráváme. „Ano je tu ještě šance!“. Plni optimismu se odebíráme do místního restauračního zařízení na vývar z vesmírného žraloka. Chuť nám ale bohužel zkazí zprávy ze vzdáleného souboje: „Novojičínští rozdrtili soupeře!“. Světýlko hvězdy naděje náhle zhaslo. Zdrceni zprávou naše družina ztratila chuť se prát o poslední zápas sezóny a prohrává 3:0.
 
Přes to všechno si z druhé ligy odnášíme jen to nejlepší. Zahráli jsme si plno atraktivních zápasů, podívali se na zajímavá místa, ale hlavně! - přes všechny nezdary jsme stále dokázali být týmem.Jménem svým, spoluhráčů a trenérů bych chtěl velice poděkovat fanouškům, zapisovatelům, sponzorům, členům VK Lanškroun, ale i všem ostatním kteří nás podporovali nehledě na výsledky utkání. Myslím si, že se nám podařilo ostatním týmům dokázat, že nejsme jen bod na mapě, ale město, které volejbalem žije.

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Muži A

muzi-a-soupiska

Výsledky Muži A

2018 - 2019