pivoSlužbu tento týden má Jirka Svatoň a Pavel Martinec pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1808
mod_vvisit_counterVčera3620
mod_vvisit_counterTento týden1808
mod_vvisit_counterMinulý týden26272
mod_vvisit_counterTento měsíc9319
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101176
mod_vvisit_counterVše4364235
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Starší žákyně v 1. sedmičce Českého poháru

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

O druhém adventním víkendu jsme se vydali k dalšímu kolu Českého poháru tentokrát do Ostravy. Jelikož se nám o tomto víkendu kryly 1. liga juniorek, extraliga kadetek a již zmíněný Český pohár, bylo trošku oříškem zkoordinovat jak dopravu na tři soutěže , tak trenéry, tak i hráčky, jelikož některé hrají ve vícero soutěžích. Ale vše se nakonec podařilo a  vše proběhlo hladce.Za pomoc děkuji panu Tomiškovi.

Ale již k samotnému průběhu jednotlivých zápasů. Věděli jsme, do čeho jdeme. V 1. sedmičce určitě žádné lehčí soupeřky, s většinou jsme hrály již v kole minulém, nově nám přibyly hráčky Prostějova a Olomouce.

V sobotu jsme se utkaly s Ostravou, KP Brno, Uherským Hradištěm a Hradcem Králové. Každý set uhraný na tak kvalitní soupeře je pro nás již úspěchem. Holky odvedly kus dobré práce, volejbal to byl koukavý, dařila se nám hlavně hra na síti, dá se říci i v poli, ale naší tradiční slabinou byl příjem a větší množství našich nevynucených chyb, na tom je ještě třeba zapracovat . Po prvním dnu jsme odcházeli do hotelu se ziskem 2 bodů.

V neděli nás čekala družstva Olomouce a Prostějova. pro nás družstva neznámá, tak jsme nevěděly, co čekat. Již při rozcvičování nám bylo jasné, že to žádná pohodička nebude. Navíc nám odjely dvě hráčky základní sestavy na již výše zmiňovanou extraligu kadetek, tak jsme zůstaly v šesti! Ale to už jsme netrpělivě očekávaly až dojede naše sedmá hráčka, kterou byla Lucka Horáková. Velké díky patří jejím rodičům, že vážili cestu do Ostravy a my nemusely trnout, jestli dohrajeme či ne. Zápasy to byly vyrovnané. Body se přelévaly ze strany na stranu. Na holkách byla znát chuť vyhrát a "urvat" nějaké body. V prvním utkání s Prostějovem jsme podlehly až v tiebreku tím nejtěsnějším výsledkem 13:15. Naopak druhý zápas s Olomoucí jsme  dotáhly také v tiebreaku do vítězného konce.

Po tomto kole se již spojil Západ s Východem a my našimi výsledky z předešlých kol si zaslouženě vybojovaly účast ve 2. celostátní osmičce, tedy mezi 16 nejlepšími týmy v ČR. Uvidíme jaké soupeřky na nás budou čekat v příštím kole a zkusíme zabojovat o co nejlepší celkové umístění, i když podotýkám kvalita týmů na předních příčkách této soutěže je velmi vysoká,  není výjimkou, že mají 10 či 12 stejně kvalitních hráček, kde nám se naopak stane, že tak tak dáme dohromady sedm hrajících hráček a to by se dalo shrnout tak, že u nás pojem střídání je pojmem skoro neznámým ( a někdy bychom to hodně potřebovali).

 

Výsledky:

La - Hradec Králové    1:2 (25:21, 18:25, 8:15)

La- Uherské Hradiště  0:2  (13:25, 17:25)

La - Brno   0:2 (20:25, 21:25)

La - Ostrava   1:2 (18:25, 26:24, 12:15)

La - Prostějov   1:2 (18:25, 28:26, 13:15)

La - Olomouc   2:1  (25:23, 20:25, 15:12)

 

Sestava:  Simča Habigerová, Lucka Horáková, Míša Jarošová, Sabča Šilarová, Bára Kačerovská, Maky Pavlasová, Verča Tylšarová, Áďa Martincová, Mája Klabanová

 

 

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Starší žákyně

starsi-zakyne-soupiska-mala-2018-2019

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný