pivoSlužbu tento týden má Ivoš Polášek a Staník Musil ml. pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2619
mod_vvisit_counterVčera3580
mod_vvisit_counterTento týden22224
mod_vvisit_counterMinulý týden22791
mod_vvisit_counterTento měsíc78331
mod_vvisit_counterMinulý měsíc79389
mod_vvisit_counterVše2971797
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-podekovani MU Lanškroun Infokanál Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program X. výzva č.2,5 a Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Jsme tam - kvalifikace EX-KKY

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Po vítězství v lize kadetek a úspěšné kvalifikaci v prvním kole odehrály naše kadetky druhou část kvalifikace o postup do Extraligy kadetek. Turnaj se odehrál o víkendu 19. - 20. května a pořadatelem kvalifikace bylo družstvo SK Španielka Řepy, jedenáctý tým extraligové soutěže. Dalším naším soupeřem byl dvanáctý tým extraligy Tatran Střešovice. Třetím soupeřem byla Dukla Liberec.

V sobotu o dvanácté hodině jsme odehrály prvé utkání s Duklou Liberec. Naše hráčky měly v úvodních dvou setech s favorita kvalifikace zbytečný respekt. Třetí set byl plně v naší režii a hráčky Liberce uhrály pouhých třináct bodů.Ve čtvrtém setu se favorit již nenechal zaskočit a naše hráčky uhrály pouhých patnáct bodů.

VO TJ Lanškroun – Dukla Liberec 1:3 (16:25, 22:25, 25:13, 15:25).

V druhém sobotním utkání jsme nastoupily proti domácímu týmu SK Španielka Řepy. Naděje na postup dávala pouze tříbodová výhra. A to se také stalo. Naše hráčky v tomto utkání hrály výborně a potřebné tři body získaly.

VO TJ Lanškroun – SK Španielka Řepy 3:1 (25:20, 21:25, 25:10, 25:20).

Po jasném postupujícím, kterým byly hráčky Dukly Liberec, se o druhém postupujícím rozhodovalo v nedělním utkání mezi Lanškrounem a Tatranem Střešovice. Tentokrát bylo jasné, že žádné zákulisní manipulace případný postup neovlivní a vítěz utkání bere postup. Tomu odpovídal obraz hry a nervozita hráček obou týmů byla veliká. S tou se nakonec lépe vyrovnaly lanškrounské volejbalistky a zaslouženě zvítězily!

VO TJ Lanškroun – Tatran Střešovice 3:1 (25:20, 25:20, 19:25, 25:17).

Konečné pořadí znamená, že v extralize kadetek pro příští sezónu nahradí Střešovice a Španielku Liberec a Lanškroun.

Tabulka kvalifikace: http://www.cvf.cz/souteze/tabulka/?soutez=EX-KKY&skupina=EX-KKY-KII

Naše víkendová sestava: Chládková Aneta, Chrobáková Karolína, Janků Michaela, Jozová Tereza, Kantorová Michaela, Kulhánková Nikola, Martincová Adéla, Pavlasová Petra, Vinterová Nela, Zajíčková Adéla.

Mimořádné uznání a pochvala za celou sezónu patří Terce, Karolíně, Natce, Petře a Zajdě, kterým loňský podvod Ostravy a Českých Budějovic sebral možnost si tuto soutěž zahrát. Výrazně pomohly svojim mladším spoluhráčkám tuto soutěž hrát!!

 

Fotečky: http://vklanskroun.rajce.idnes.cz/Jsme_tam_-_Kvalifikace_EX-KKY_19.-20.5.2018_Praha/    

 

kadetky-20180518-praha-kvalifikace

 

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Kadetky

kadetky-soupiska-mala-2018-2019

Výsledky Kadetky

2018 - 2019 

2017 - 2018 

2016 - 2017