pivoSlužbu tento týden má Jenda Svatoň a Standa Musil pivo

Ostatní soutěže

Ženy - OP Ženy - OP

PřihlášeníStatistiky

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes794
mod_vvisit_counterVčera2273
mod_vvisit_counterTento týden12228
mod_vvisit_counterMinulý týden22827
mod_vvisit_counterTento měsíc96228
mod_vvisit_counterMinulý měsíc101182
mod_vvisit_counterVše4178519
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
RSS

mesto-lanskroun-schaeffler MU Lanškroun Schaeffler Lanškroun

Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Lanškroun B - Polička

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V sobotu 23.9. jsme odehráli velmi důležité utkání s naším největším rivalem - Poličkou. Mistrovské utkání bylo o to složitější, protože počet Lanškrounských hráčů byl poněkud nízký a museli jsme povolat i zraněné posily Uriho a Riččiho, kteří byť po zranění, tak svoji účast přislíbili.

Tudíž v celkovém počtu 7mi hráčů jsme v sobotní ráno odjeli do poličské tělocvičny, kde nás čekal velmi těžký soupeř. Obohacené to bylo i tím, že v poličské tělocvičně se nevyhrává. V tomto duchu začal i první set. Bohužel pozdní příjezd a krátké rozcvičení našeho týmu mělo za následek ztrátu prvního setu. Počátkem druhého setu jsme se začali postupně zlepšovat nás výkon šel nahoru. Výrazným zlepšením v koncovce a hry v poli jsme urvali druhy set. Avšak velká zkušenost a neohroženost v této tělocvičně vyústila ve vítězství Poličky v prvním zápase 3:1.

Po krátkém občerstvení a cca 15 minutové přestávce jsme nastoupili do druhého zápasu. Nahecovaní a chtiví urvat opět alespoň jeden set se nám začalo velmi dařit. Opět vynikající pohyb v poli a téměř bezchybné zakončení na smeči přineslo kýžený vysledek. Poličskému soupeři jsme tímto způsobem vrátili prohru z prvního setu a sfoukli jsme je jako svíčku. S vítězstvím našeho týmu v druhém zápase v poměru 3:1 jsme byli velmi spokojeni, protože i v tak oslabeném týmu jsme dokázali zlomit prokletí poličské tělocvičny a po delší době tam opět vyhrát. Velké díky patří klukům z A týmu Stenlymu, Čáboj a Ivošovi, že nás nenechali ve štychu a pomohli nám doplnit kádr a svojí výbornou hrou přispěli k našemu vítězství. Úžasná týmová spolupráce se projevila i po skončení tohoto zápasu v restauraci U mědvěda, která umocnila sobotní sportovní zážitek.
Kluci děkujeme za super výkon a hlavně přístup k tomuto zapasu.

Hráči: Jenda, Ričči, Kája N. , Stanley, Uri, Čába, Ivoš ml.

Pro komentování se přihlas
  • Žádné komentáře nenalezeny
 
 

Soupiska Muži B

muzi-b-soupiska-mala-2015-2016

Výsledky Muži B

2017 - 2018  1. místo

2016 - 2017  1. místo

2015 - 2016  3. místo

2014 - 2015  1. místo

2013 - 2014  4. místo 

2012 - 2013  6. místo

2011 - 2012  6. místo

2010 - 2011  2. místo

2009 - 2010  3. místo

2008 - 2009  3. místo

Tabulka výsledků
Výsledky kol
Tabulka
Rozpis
Rozpis podrobný